BİZ KİMİZ?

Polixir Yazılım 2005 yılında Fatih MERCAN tarafından kurulmuş olup, sigorta acente yazılımı üzerine yapılanmasını tamamladıktan sonra, uzmanlığı doğrultusunda çalışmalara başlamıştır.

Her geçen gün gelişmekte olan sigortacılığın yanı sıra, acentelerinin de kendilerini yenilemesi, geliştirmesi ve günün koşullarına ayak uydurması gerekmektedir. Günün koşulları sistematik takip ve bilgi işlem alt yapısına dayanmaktadır. Teknolojinin hayatımızın her alanında bize sağladığı kolaylıkların yanı sıra, sigorta acentelerinin de günlük işlemlerinde sonsuz kolaylıklar sağlama imkanı vardır.

İşlevsel

Zaman tasarrufu, güçlü bir bilgi veri tabanına sahip olmak, raporlama yapabilmek ve üretimi destekleyici bir çok kolaylığı ancak sistemli ve teknolojik bir çalışma ortamıyla sağlayabiliriz.

Daima Güncel

Polixir ekibi, sigorta şirketlerinden aldığı veriler doğrultusunda, günlük işleyişin en hızlı ve faydalı şekilde yürütülmesini sağlamak amacı ile hazırladığı Polixir Acente Yazılımını sizlerin kullanımına sunmuştur.

Güvenilir

Bizim en çok değer verdiğimiz konuların başında güvenlik gelir. Sizlerin verilerini koruyor ve üçüncü kişilerin erişimini tamamen engelliyoruz. Merak etmeyin, Polixir çatısı altında her zaman güvendesiniz!