Ürünlerimiz

Size uygun bir ürünümüz mutlaka vardır. Diğer ürünler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Trafik Sigortası

Teklif Al I İncele

Kasko Sigortası

Teklif Al I İncele

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Teklif Al I İncele

Sağlık Sigortası

Teklif Al I İncele

Konut Sigortası

Teklif Al I İncele

İşyeri Sigortası

Teklif Al I İncele

Ferdi Kaza Sigortası

Teklif Al I İncele

Seyahat Sigortası

Teklif Al I İncele

HAKKIMIZDA

Kaza, Yangın, Mühendislik, Nakliyat ve Tarım branşlarında Yetkili olarak faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu güne kadar sigortalılarının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek, hayata güvenli bakabilmelerini sağlamak ve her türlü yatırımı güvence altına almak DENEME SİGORTA çalışanlarının temel ilkesi olmuştur. Kişi başına yattırılan sigorta pirimi ve GSMH/ Sigorta fonları oranına bakıldığında dünya ülkeleri arasında geri sıralarda olan ülkemizde sigortacılığı, sigortacılığın önemini ve sigorta fonlarının ülke ekonomilerine katkılarını topluma anlatmak büyük önem taşımaktadır. Bireylerin en değerli varlıklarını, oluşabilecek çeşitli zararlardan korumak, toplumun refahını olumlu etkileyen en önemli unsurlardan biri, belki de en önemlisidir. Ülkenin ve toplumun ileride karşılaşabilecekleri olumsuz unsurlar karşısında en az zararı görmelerini sağlayan bir nevi yardımlaşma olan sigortacılığı iyi bir bilgi birikimi ile yapmak gerekir.
Sigortacılığı, topluma katkılarını, oluşturulacak sigorta fonlarının ülke ekonomisine katkılarını, toplum ile paylaşmak. Her birey ya da kurumun ileride karşılaşabilecekleri olumsuz durumlardan etkilenmemeleri için her birey ya da kurum için söz konusu riskleri iyi tahlilederek sigorta çözümleri üretmek en temel misyonumuzdur. Dinamik yapısıyla kısa zamanda yüksek üretimlere ulaşan DENEME SİGORTA piyasa değerlerinin üstündeki büyüme hızıyla ve güvenilir, profesyonel, kurumsal yapısıyla sizi hayatın risklerine karşı en ufak ayrıntıyı göz ardı etmeden güvence altına alıyor. Yola çıkış politikamız müşterilerimize en iyi hizmeti vermek, onların istekleri doğrultusunda kendimizi yenileyerek daha ileri yürümektir.

Mutlu Müşteri Oranı

100%

Ürün Çeşitliliği

99%

Poliçe Hatırlatma

100%

Hasar Sorumluluğu

100%

Şirketlerimiz

Her türlü sigorta ihtiyacına karşılık veren, köklü, özverili ve güven veren yapılarıyla hep yanınızda olan şirketlerimiz...

Axa Sigorta

Groupama Sigorta

Allianz Sigorta

Doğa Sigorta

1182491

Trafik Kazası Sayısı

7300

Trafik Kazası Ölü Sayısı

241547

İş Kazası

1252

İş Kazası Ölü Sayısı

Örnek Poliçe Tabloları

Geniş ürün yelpazemiz hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Eko Sağlık

1.000,00 TLYıllık
 • Teminat 1
 • Teminat 2
 • Teminat 3
 • Teminat 4
Satın Al

Standart Sağlık

1.250,00 TLYıllık
 • Teminat 1
 • Teminat 2
 • Teminat 3
 • Teminat 4
Satın Al

Platin Sağlık

1.750,00Yıllık
 • Teminat 1
 • Teminat 2
 • Teminat 3
 • Teminat 4
Satın Al

Sektörden haberler

Trafik sigortası tavan fiyatları (İşte ödenecek ücretler)

12 Nisan 2017 Çarşamba tarihinde yayınlandı.

Trafik sigortası priminde ortalama yüzde 20 indirim meydana getiren yeni düzenleme ile İstanbul’da iyi sürücülere 470, kötü sürücülere 2 bin 137 lira tavan geldi. Türkiye genelinde tavan 444 lira. Uygulama bugün başladı. İşte il il ödenecek tavan fiyatlar...

10 soruda tamamlayıcı sağlık sigortası.

01 Haziran 201 Perşembe tarihinde yayınlandı.

Özel hastanelerde SGK'nın ödediği tutarın üzerinde kalan kısmı ödeyen "tamamlayıcı sağlık sigortası" orta kesime umut oldu. SGK'lılar, yaşa bağlı olarak 250 ile 1.000 TL arasında prim ödeyerek özel hastane hizmetlerinden yararlanabiliyor….

Kasko yaptırana sigorta yükümlülüğü kalkıyor mu?

12 Ocak 2016 tarihinde yayınlandı

Şimşek, zorunlu trafik sigortası primlerindeki artışa ilişkin, "Kasko ile zorunlu trafik sigortası birleştirilebilir mi veya kasko yapana zorunlu trafik sigortası yükümlülüğü kaldırılabilir mi, bu hususu çalışacağız" dedi.

İletişim